Diskuze

Diskuze o indických běžcích

Přidat nový komentář »
  • Šárka says:

Dobrý den, kde dělám chybu, když nám káči nesnáší vejce? Mám 5 kačenek a jednoho kačera. Každý den snese – nevim která – jedno vejce. Ze začátku bylo vajec víc, teď už právě jen to jedno.
    Sypkou směs žrát nechtějí, granule také ne. Jen vařené brambory se směsí pro nosnice, co dávám masným kačenám, zelený co pozobou po zahradě a broučky a máčenou pšenic, případně máčené sušené pečivo – když máme. Máte případně nějaký tip – odkud objednat krmivo, které jim bude více vyhovovat? Děkuji

• Margarita says:

Dobrý den, máme první vajíčko, jupiiiiiii!🥰😍🥰 Takové štěstí, že přezimovali, vydrželi mráz a už pomalu i zvyká na nás, přes zimu dávali jsme moučné červi, tak už zvykli alespoň tvářit,že mají nás rádi kdy pohybujeme po zahradě:))
    Jen tak chtěla jsem sdílet kousek štěstí:))

• Marie says:

Hruza,děs.Káče co mohly,oškubaly,ušlapaly!!!!!!! 30let pěstované sněženky,velkkýý rabat -ušlapaný,cibulky vyňurané,zlikvidovanééééé. Končím,raději si budu slimáky zase chytat sama, zdevastované. A co bude až vysadím zeleninu,letničky?arie

• Dobrý den, to je mi líto, že máte s běžci takovou negativní zkušenost. Nám nikdy nic nezničili, ale četl jsem o několika málo případech, kdy běžci zeleninu oškubávali. Údajně to může být způsobeno tím, že se nejedná o čistokrevné běžce (pravda těch už tu moc není), nebo jim mohou chybět nějaké vitamíny/minerály. Chce to kvalitní krmení a pokud možno přístup na trávník. Mladé sazeničky je dobré ohradit nějakým provizorním plůtkem, také to tak děláme (nízké králičí pletivo), až rostlinky povyrostou, tak už je běžci nepošlapou.

Napsat komentář: Margarita Zrušit odpověď na komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *